Știri

Nicolae Moisescu a renunțat și el la mandatul de consilier local

 • COMUNICAT DE PRESĂ

Dragi câmpineni, chiar dacă nu am câștigat Primăria Municipiului Câmpina, am câștigat în aceaste luni încrederea a mii de câmpineni. Doresc si îi felicit pe câștigători și să îi asigur că echipa PSD va fi în continuare o voce activă și nu mereu comodă, pentru binele câmpinenilor și pentru schimbarea de care are nevoie orașul nostru. Nu voi merge mai departe în această bătălie în Consiliul Local. Pentru că prefer să las acest loc experților din echipa mea, care m-au asigurat că vor lupta trup și suflet pentru câmpineni, mă voi retrage din funcția de consilier local câștigată și îmi voi urma pe mai departe prioritățile de familie și de carieră. 

Mulțumesc familiei mele pentru toată susținerea, mulțumesc echipei Alianței Pentru Prahova pentru încredere. Mulțumesc alegătorilor pentru deschidere și dialog! Voi continua să fiu un câmpinean activ, unul dintre voi, și sunt sigur că vom găsi noi oportunități să construim împreună lucruri bune pentru orașul nostru. 

Cu respect și considerație,
Nicolae Moisescu

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Articole similare